שיפצתם? בניתם? זה הזמן לנקות
ניקוי אחרי שיפוץ או בניה ולפני אכלוס המבנה

ניקוי חלונות, זו אמנם המומחיות של חברת שקוף, המעניקה את שירותי ניקוי החלונות למגזר הפרטי והכללי משנת 2005 לערך (15 שנה). ועם זאת, עם הזמן,  לקוחותינו החלו לבקש מאתנו עוד ועוד שירותים, כך שבעצם התחלנו להעניק סוגים נוספים של שירותי ניקיון וביניהם, ניקוי לאחר שיפוץ. כלומר, במידה ושיפצתם, בניתם, עברתם למקום חדש וכדומה, אנו נעניק לכם\ן את השירות שלנו, לא רק בשביל שתיכנסו למקום עם חלונות נקיים, אלא שהמקום כולו, ינצנץ. וזאת בזכות שנים רבות של ניסיון בתחום, כפי שהוסבר.

כאמור, לקוחותינו שחוזרים אלינו שוב ושוב על מנת לקבל את שירות ניקוי החלונות, עם הזמן בנו בתים, עברו מקומות ואנחנו, היינו אלו שהוזמנו על ידיהם לניקוי המבנה ו\או החלונות. כך יצא, שבמהלך הזמן, נחשפנו לאלפי סוגי מנים, אם אלו ווילות, דירות, בניינים וכדומה, אשר במסגרתם קבלנו על עצמנו בצורות שונות, את הניקוי לפני האכלוס. באופן זה, אף יצרנו קשר עם עסקים נוספים ובעלי מקצוע, המתמחים בתחום זה של ניקוי אחרי שיפוץ ובעצם, כיום וכבר מספר שנים, אנו מעניקים את הניקוי לאחר שיפוץ או בניה, ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותינו. חדשים או וותיקים. 

זאת אומרת, שכאשר מדובר במבנה קל למדי כגון דירה או ווילה קטנה, שאין צורך בהפעלת מכשור מיוחד וחריג, או אז, אנו מעניקים את שירות הניקוי אחרי שיפוץ מטעמנו, הכולל כמובן גם את הניקוי של כל הקשור בחלונות\תריסים\מסילות וכדומה. ועם זאת, כאשר אנחנו מגיעים לפרויקט של ווילה מאוד גדולה או בניין ומדובר בלכלוך רב בדורש הפעלת מכשור כגון מכונות פוליש וכדומה, או אז, יש באמתחתנו את האנשים המסוגלים לתת את השירות המדובר, על הצד הטוב ביותר. זאת במקביל לכך שאנחנו עצמנו, בחברת שקוף, גם כן נותנים את הטוב ביותר מבחינתנו, הכולל ציוד של שטיפה בלחץ, שואב, מפוח, אוסמוזה הפוכה ועוד. ולפיכך בעצם, במידה ועברתם דירה, נכנסתם למבנה חדש של מגורים או בעבודה, אז אנחנו כאן בשביל לתת לכם את ה"פיניש", לכניסה מושלמת. 

כך שבעצם, אנחנו מהווים את החלק האחרון והסופי של שרשרת בעלי מקצוע, ואחרינו, אמור הלקוח להיכנס למבנה, "מהניילונים". ולזה, אנחנו דואגים. אנחנו נביא את המקום, אם זה בית, ווילה, דירה או כל מבנה אחר, למצב שבו לא רק החלון ויתר החלקים הנלווים אליו כאמור, יהיו נקיים, אלא גם כל שאר חלקי המבנה. במידה ושיפצתם או עברתם למקום שבו יש סוגי לכלוך כבד כגון מלט, צבע, סיליקונים ועוד, אנחנו אלו שנגרום להסרת כל הלכלוך ולניקוי המבנה, באופן מקצועי ביותר. כל זאת, תוך כדי שמירה על סביבת העובדה גם כמובן, כשמדובר במקום שכבר מרוהט, או שיש בו צורך בשמירה על צבע הקירות וכדומה. 

אנחנו מציעים לכם\ן: בחלק זה של הפרויקט שלכם, לא משנה אם שיפצתם או עברתם למקום חדש, כדאי בכל מקרה להשקיע את הנדרש על מנת להביא את הדברים, לסיום הולם. ולפיכך, לא כדאי להיכנס להרפתקאות שבמסגרתן לא פעם רבים מותירים נזקים, שריטות על אלמנטים שונים וכדומה ובעצם, לפנות לבעלי מקצוע עם המלצות. אנחנו כאלו. אצלנו, תוכלו לקבל התרשמות מלקוחות אחרים שמשתמשים בשירותים שלנו, אם באופן שוטף בכל הקשור לניקוי חלונות, שטיפה בלחץ ועוד ואם בכל הקשור לנושא של ניקוי לפני אכלוס\ניקוי אחרי שיפוץ\בניה וכדומה. אתם כבר בוודאי מבינים גם, שחלק מלקוחותינו, הם כאלו שפנו אלינו מלכתחילה על מנת שננקה להם את המבנה לאחר שיפוץ\בניה ואח"כ, המשכנו לעבוד מול לקוחות אלו, בניקוי שוטף הקשור בעיקר בחלונות, בשטיפה בלחץ וניקוי ספות. 

נשמח לעמוד לשירותכם\ן - 054-77-94-68-4 רונן