ניקוי חלונות לפני אכלוס - לאחר שיפוץ או בנייה

ניקוי חלונות בצורה מקצועית, היא פעולה מורכבת לא פעם. כלומר, כשאנו מדברים על ניקוי חלונות, שלא ברמת משק בית פשוט או "שפריצר" ועיתון, הרי שאז מגוון השיטות שקיימות כיום בשוק מאפשרות לגשת אל עבודה זו, של ניקוי החלונות, במספר אופנים. עם זאת, כל שיטה וגישה, אמורה להיות מותאמת לאותו מיזם שאליו אנו נגשים לשם ביצוע עבודה של ניקוי החלונות. היינו, שאם מדובר במקום חיצוני, האפשרויות שלנו הן פתוחות יותר וכמו כן, יש אפשרות לעבוד עם מכונות של מים (כמו מכונת אוסמוזה או שטיפה בלחץ וכו), מה שלא ניתן כמובן בתוך דירה. שם, צריך לעבוד עם ציוד מקצועי של פרוון ומגב כדי לא לפגוע בשאר השכנים ובטח שלא בבית הלקוח. ובהתאם לכל זאת, כשאנו נגשים לביצוע של עבודת ניקוי חלונות שלפני אכלוס, זאת אומרת לאחר שיפוץ או בניה, הרי שגם אז יש מספר שיטות ודרכים לעשות את העבודה.

באופן כללי, עבודת ניקוי לפני אכלוס, היא עבודה שדורשת היצמדות לחלון ואינה ניתנת לביצוע "מרחוק". חלון, במצב של לאחר בניה או שיפוץ, הוא חלון שיש עליו לא פעם מדבקות, ציורי גיר, סיליקונים, צבע ושאר כתמים הדורשים ריכוז ועבודה קרובה לחלון, על מנת להסירם. כל חומר וחומר, דורש ציוד אחר או סוג של חומר כנגדו. כך למשל, מדובר בחומרים שונים כשצריך להסיר סיליקון מחלון, או צבע. באותו אופן, גם כשמדובר על פרופיל החלון. חברה מקצועית, היא זו שאכן תאבחן את כל זאת ותביא את החלונות ואת הפרופילים לרמה הגבוהה ביותר של ניקיון. ומה עוד, שלפני שמנקים, כדאי לזכור שלא להזיק לחלון עם חומרים שונים או אביזרים לא מתאימים.

לא פעם, אנשים משקיעים מיליונים בבניית ביתם, עם החלונות הכי יפים ויקרים שיש, אך אז הם מביאים מישהי/ו שמבצע ניקוי של משק בית, או חברה שאינה מתמחה בחלונות (אך טוענת ש"כן ושהכל בסדר") שעושים נזק בלתי הפיך לחלון, מבחינת שריטות, הורדת צבע מפרופילים, גרימת דיהוי על החלון (כמו הבל פה) ושאר נזקים שלא ניתן אח"כ לתקנם. וכך, למרות שאת מיטב כספנו לפעמים השקענו על הבית, דווקא בשעת הניקוי גרמנו לכך שנגרם נזק עקב רצון לחסוך ולא להשיג את הטוב ביותר לכל חיינו, כמו שרצינו. והחלונות, הם אותו חלק שכמו המרצפות, יהיו "מולנו" כל החיים ולכן, לא כדאי להביא "חאפרים" בתחום זה כמו גם בכל הקשור לתחום ניקוי לפני אכלוס ולא רק בחלונות. היינו, גם חברת פוליש מקצועית עדיפה על פני נזק שעלול להיגרם מתוך הרצון לחסוך, דווקא בסוף והיכן שלא צריך. ולמה לא צריך? כי הנה, מבחינת הניקוי לעומת שאר הכסף שהשקענו, הרי שמדובר בזוטות, לעומת שאר ההוצאות ובטח שלעומת התפוקה שנשיג אח"כ, למבנה. 

ניקוי לפני אכלוס לאחר שיפוץ בנייה
מבנה שבו הענקנו ניקוי לאחר בנייה לחלונות המבנה

 

 

שימו לב:

 

חברת שקוף מעניקה ניקוי חלונות לאחר שיפוץ, לקבלת תוצאה מושלמת וחלונות שקופים כאילו אין חלון.... העבודה כוללת טיפול מקצועי בכל הקשור גם למסגרות החלון, הפרופיל, המסילות וכו. אנו מסירים את כל הלכלוכים כולל סיליקונים, צבע, או כל לכלוך שדבק אל החלון או האלומיניום ושאר סוגי הפרופיל ובעצם, מביאים את החלונות למצב שבו כמו בתמונה, נדמה שאין חלון אבל יש. פשוט ניקינו אותו...

אנו מבצעים ניקוי גם בגובה הכולל עבודה לאחר בניה בבמות הרמה, סנפלינג, סולמות, פיגומים, מוטות ומנופים ושאר אמצעים על מנת להביא את החלונות במבנה למצב שבו הם יהיו שקופים לגמרי וינצנצו. הניקוי שאנו מעניקים הוא עם אחריות על תוצאה, כולל שמירה על שאר המבנה ואזור העבודה, ממפגעים כמו מים, נפילות או כל סוג אחר שעלול לקרות. בנוסף אנו כמובן מבוטחים ובעלי כל הרישיונות המתאימים לעבודות מסוג זה. יש לנו ממליצים רבים, לקוחות ששמעו עלינו והשקיעו הון בחלונות המבנה שלהם ובעצם, לא מן הסתם מצפים שנקבע עבורם תור, לניקוי החלונות וכמו שהם אומרים "רק אצל שקוף". נוכל לתת לכם/ן לדבר עמם :)