חומר מיוחד לניקוי חלונות

לא פעם, פונים אלינו לקוחות שלנו, על מנת שנביא להם/ן את החומר שבו אנו עושים שימוש לניקוי החלונות. הם יודעים שהחומר שלנו מגן על החלונות שלהם/ן היטב, כך שהחלון נותר שקוף גם זמן רב לאחר שאנחנו הולכים מביתם במסגרת ניקוי החלונות. החומר שלנו, מביא את החלון למצב שבו הוא נקי, שקוף ומנצנץ ולא נדבקות אליו טביעות אצבעות, אבנית, או כל שאר הכתמים והלכלוכים ולאורך זמן. עובדה זו מאפשרת לא רק ביצוע של ניקוי שמספיק לאורך זמן כי אם גם חיסכון בכסף מצד הלקוח, בין ביצוע לביצוע. כך שהחלונות שנוקו נשמרים היטב בין הניקיונות. 

הסיבה שבגללה לא נתנו את החומר לניקוי החלונות ללקוחות, היא כיוון שחומר זה דורש עבודה באמצעות ציוד של פרוון ומגב והוא לא מאפשר עבודה בצורה הנוחה, של שפריצר. לקוחות רבים התלוננו לפנינו שהחומר הכחול (ונדולין) של ניקוי החלונות, שנמצא בכל מקום, לא רק שלא עושה את העבודה אלא לא פעם גם משאיר כתמים ובעצם, בקשו שנבדוק אפשרות להעניק להם את החומר שלנו, באותה צורה. כלומר, חומר לניקוי חלונות בשפריצר. לאחרונה, בהתאם לבקשת הלקוחות, הצלחנו לדלל את החומר באופן כזה שמאפשר אף את הענקתו לקהל הלקוחות, על מנת שימשיכו לתחזק את החלונות אחרינו במידת הצורך, גם לאחר שניקינו אותם. שכן, למרות שלאחר הניקוי החלון עמיד יחסית ללכלוך, הרי שזה לא לגמרי ועם הזמן, מתחיל להיווצר לכלוך על החלון. אנו מקווים שבקרוב נתחיל להעניק את החומר המיוחד שלנו, ללקוחותינו.

 

 

 

 

 

שימו לב:

בכל הנוגע ל"חומר מיוחד" לניקוי חלונות, הרי שאין רבים כאלו, ולפיכך מה שפיתחנו, הוא בין המוצרים המעטים בשוק שקיימים לניקוי החלונות.  ועם זאת, כאשר אנו מנקים את החלונות בווילות, על פי רוב אנו עושים שימוש בניקוי חיצוני באמצעות אוסמוזה הפוכה (מים טהורים - מותפלים). שיטה זו, מאפשרת את ניקוי החלון על ידי מים שעברו תהליך עד שהם טהורים ובעצם, אין שיטה טובה מזו לניקוי, בטח שברמת החלק החיצוני של החלונות. שכן, בחוץ, יש הרבה אבק ופיח וכל סוג של לכלוך שיכול להידבק אל החלון. ובעצם, כשמנקים בשיטה זו את החלונות, היינו, בשיטת אוסמוזה הפוכה, החלון נותר ללא כל משקע של סבון עליו או "חומר מיוחד" ולכן, כמעט ולא נדבק אליו לכלוך במהרה, לעומת כל שיטת ניקוי אחרת.

 

במילים אחרות, כיוון ששיטת ניקוי זו (המתאימה בעיקר למבנים קטנים כמו ווילות, או בניינים קטנים),  מביאה את החלונות למצב שבו יש עליהם "נטו זכוכית", או אז, אין לשאר חומרים במה "להיאחז" ולכן, החלון עמיד ביותר בפני לכלוך ולאורך זמן. ומה עוד, ששיטה זו מאפשרת ברמה של הניקוי החיצוני גם את ניקוי הפרופיל של החלון וכך גם סביבת החלון נותרת נקייה ולא מאפשרת לכלוך של הזכוכית שוב, אם באמצעות מים שנזלו וקפצו בחזרה, טל של בוקר  או גשם וכל סיבה אחרת שתביא ללכלוך החלון, כהשלכה מסביבה מזוהמת. 

ניקוי, המתבצע בשיטת המים הטהורים שברשותנו, היא השיטה הטובה ביותר, זאת, מעבר לחומר שכאמור פיתחנו ומשמש בעיקר לניקוי של דירות, פנים וחוץ, וכמובן גם וילות, אך כפי שהוסבר, מומלץ לשלב ניקוי בשיטת האוסמוזה ההפוכה, כשיש צורך בניקוי מחוץ למבנה.

כידוע, חומץ, הוא גם אמצעי לניקוי החלונות, כך שהוא משמש כחומר טבעי ובלתי מזיק ואכן יש רבים העושים בו שימוש אם להסרת לכלוך מהזכוכית של החלון ואם לשם ה"נצנוץ" שמושג באמצעות ניקוי זה. זו, השיטה הטבעית הטובה ביותר כיום לניקוי מעבר לשאר החומרים, אך החיסרון שבה כידוע הוא הריח הנוראי שמשאיר החומץ אם באוויר ואם על הידיים. ועדיין, במידה ואינכם/ן משתמשים בחומר כלשהו וזקוקים למשהו מעט יותר חזק משפשוף החלון, לכו על חומץ מהול במים. שפשפו ונגבו היטב. לניקוי מקצועי יותר, שיחזיק לכם/ן זמן רב ושבמסגרתו תתענגו על חלונות נקיים בבית, פנו אלינו :

חברת שקוף ניקוי חלונות - 052-82-48-572 windows cleaning, its us - www.shakooff.co.il 

חומר לניקוי חלונות
שקוף - חומר לניקוי חלונות באופן מושלם
מכונת אוסמוזה הפוכה לייצור מים טהורים לניקוי חלונות גם בגובה כולל על ידי מוטות טלסקופיים עד גובה קומה חמישית
מכונת אוסמוזה הפוכה לייצורמים טהורם לניקוי חלונות בגובה על ידי מוטות טלסקופיים