מחיר ניקוי חלונות למבנים בישראל

ניקוי חלונות, היא עבודה המשתנה על פי כל מבנה ומבנה, אם זה במגזר הפרטי כגון בתוך בית בתוך בניין או וילה, או במגזר העסקי והכללי כמו בניינים, או כל מבנה אחר, שבו יש חלונות או זכוכית שיש לנקותה. ובעצם, כל פרויקט נמדד לגופו ולכן קשה להעריך מהו המחיר הכללי לפרויקטים, בטח כאשר הם אינם במגזר הפרטי כגון דירות ובתים פרטיים. כלומר, שפחות או יותר ניתן להעריך מה מחיר של ניקוי החלונות לדירה בישראל, זאת בניגוד לשאר מבנים שבהם נדרשת עבודת ניקוי חלונות, כמו בבניין למשל

ובכן, כשמדברים על "דירה" או בית, יש להבין על מה בדיוק מדברים. כך למשל, דירות "סטנדרטיות", כאלו שיש בהן מרפסת שמש וממ"ד ועוד 3-4 חדרים, אף הן משתנות מעיר לעיר ומשכונה לשכונה אך על פי רוב, ניתן להעריך שרוב החברות יגבו עבור ניקוי כל החלונות בדירת 3-4 חדרים סכום של 280 - 450 ש"ח לערך. מחירים נמוכים מאלו מצביעים על חוסר מקצועיות (10 אנשים נופלים בשנה תוך ניקוי חלונות בדירה) ומחירים גבוהים מאלו מצביעים על מחיר מופרז עבור העבודה

 

לעתים, המחיר של ניקוי החלונות יכול להיות נמוך יותר כאשר פועלים בשיטת חברה המציעה מבצעים הקשורים לעתים במנוי. אנחנו למשל, מציעים מנוי, אך לא יכולים להעריך את המחיר סתם כך, בלי לראות את הדירה ולקבוע עם הלקוח את כמות הביצועים הרצויה לו, בלי להכריח אותו לבצע את הניקוי, כפי ששמענו, שעושות חברות אחרות.

אז כאמור, ניקוי של דירה ממוצעת, סטנדרטית, של 4 חדרים הוא בערך 360 - 380 ש"ח (לניקוי חד פעמי) אם נלך על סכום "אי שם באמצע". לכל חדר נוסף, יש תוספת של 50 ש"ח על פי רוב. גם למקלחונים נהוג לגבות סכום של 50 ש"ח לפחות, הכולל טיפול הסרת אבנית (עדיף לבצע חידוש מקלחון). זאת אומרת, שכשמחשבים את המחיר לניקוי החלונות בדירה בסופו של דבר, רואים שהתשלום הוא בערך 15-20 ש"ח למטר זכוכית (פנים ו/או חוץ) כשהדבר גם תלוי כמובן באם נוקו המסילות במקצועיות כפי שאנו עושים, או התריסים ושאר חלקי החלון. כך שבעצם, מחיר ניקוי החלונות נמדד לא רק לפי סוג של דירה ממוצעת בגודלה כי אם גם בהשוואה, למה שמקבלים בשירות מול המחיר שמשלמים, כך שהמחיר יהיה שווה את ה"ביצוע". 

אם תרצו לחשב מה מחיר הניקוי של החלונות בביתכם/ן במבנה שאינו דירה של 3-5 חדרים, כגון וילה, אז פשוט תתייחסו לכל המבנה מבחינת השאלה "כמה דירות רגילות יש בבית זה מבחינת החלונות". כמובן שיש לקחת בחשבון גם אלמנטים כמו גישה קשה יותר, או אם יש יותר לכלוך וכדומה ובעצם, להבין מתוך נוסחה זו את המחיר באופן כללי. כך למשל, "וילה קטנה" שיש בה בערך כמות חלונות כמו בשתי דירות וחצי עד שלוש וחצי דירות, סביר להניח שתעלה בין 800 ש"ח ל 1200 ש"ח. ושוב, גם תלוי מה מקבלים, מה רמת הניקוי, כמו גם האם המדובר בחברת ניקוי חלונות מקצועית, ששומרת על סביבתה מכל הבחינות כולל פגיעה באחרים שעלולה להתרחש? שימו לב שתחום זה של ניקוי החלונות הביא אליו לא מעט "חאפרים" שעלולים לגרום גם לנזקים במידה והמדובר בחברה לא מקצועית, הגובה מחיר על ניקוי החלונות שאינו קשור למציאות.

 

אצלנו בחברת שקוף ניקוי חלונות, אין למשל הבדל בין לקוח "עשיר", הגר ב"אזור טוב", או אם זו עבודה "לפני החג" או כל שיטה אחרת המביאה להעלאת המחיר על ידי שאר סוגי העסקים לניקוי החלונות, על פי רוב. ובעצם, מחיר הוגן לניקוי החלונות אמור להניב תוצאה שתחזיק לאורך זמן, תוך ביצוע מהיר ומקצועי,  כולל "אקסטרות", כך שבעצם הלקוח לא יראה לאחר שהולכים מביתו שאר "השלמות" שמקורן בפיניש גרוע, זלזול, חוסר מקצועיות או כל סיבה אחרת שהביאה לניקוי החלונות באופן שגורם ללקוח עוגמת נפש.

 

או במילים אחרות, כמו שאומר הפתגם העממי (ובטח שבתחום זה שגם יש בו אלמנט של סיכון וגובה) שכידוע "מה שזול, יקר",  כלומר, אל תחפשו את הזול ביותר אך כן ובהחלט תשוו בין מחירים. ממילא, תגלו את מה שגילו רבים בכל הקשור אלינו: אנו הטובים ביותר במחיר ההוגן ביותר. בכלליות, המחיר לניקוי חלונות בבית בישראל הוא כפי שמוסבר כאן אך נשמח לבוא ולתת לכם/ן הצעת מחיר ללא כל התחייבות לניקוי מצדכם/ן, אם תרצו.

 

מוזמנים לצלצל 052-82-48-572 - ניתן גם לשלוח אלינו ווצאפ עם תמונות של החלונות בבית ולקבל הערכה כללית בטלפון, באמצעות הודעה כמוסבר. שימו לב שבכל המוזכר כאן בכל הנוגע בנושא ניקוי החלונות, לא מדובר על ניקוי לאחר שיפוץ או בניה אלא ברמת ניקוי החלונות ב"שוטף". אם תרצו לקבל מחיר על ניקוי החלונות לפני אכלוס, מחויב שנראה את המבנה בכל מקרה ולא על פי תמונות או בעל פה בשיחה, שכן, זהו ניקיון יותר מורכב ולכן, יש צורך לראות את העבודה לפני כמוסבר. שיהיה המשך טוב ונהדר...