שיטות לניקוי חלונות

ישנן כמה וכמה שיטות שהומצאו עם הזמן למשימה זו, של ניקוי החלונות שלנו, בעיקר כשמדובר בבית ובעיקר כשמדובר בכך שקשה לנו פשוט להגיע לכל מקום ומקום ואף לנקות, בצורה מקצועית את החלונות. עם זאת, כמה המצאות יצאו עם השנים לניקוי החלונות וכמה מהן, נמצאות ברשימה שלפניכם/ן:

1. ג'ילדה - אותה פיסת עור ידועה מימים עברו, שבה בעיקר היו משתמשים לניקוי החלונות באוטו או להברקת הפח. עם זאת, ניתן לעשות בה שימוש גם בבית וגם במרפסת השמש, פשוט להטיל ולמשוך, להטיל ולמשוך, התוצאה תהיה טובה יותר על פי רוב, משימוש בכל "סמרטוט" אחר.

2. מגב הפלא המגנטי - זה פועל היטב בערוץ הקניות או במי שמיומן בעבודה זו, על חלון אחד בערך. לא מעט אנשים שקנו את מגב הפלא פשוט הניחו אותו בצד ולא עשו בו שימוש שכן, הוא נופל להם, משאיר לכלוכים וסימנים על החלון ומתיש את האדם שמנקה איתו. לא מומלץ ביותר מלבד לפתרון מסוים חלונות ספציפיים בדרך כלל.

3. רובוט לחלונות - עוד "פתרון" שגם לא כל כך פועל. לא פעם, תגלו שאתם מהירים הרבה הרבה הרבה יותר ואף יעילים, מכל רובוט שתציבו לניקוי החלונות. זו אחת ההמצאות הכי לא אפקטיביות של העת האחרונה ויש לא מעט המצטערים על קנייתה, כמו גם על "שואב" קטן לניקוי פנימי של החלונות, שידוע כחלש בפעולתו. 

4. עיתון ושפריצר - שיטה ידועה ללכלוך החלון בדיו מן העיתון, מהשפריצר המלכלך וגם דרך לא רעה לעשות שריטות קטנות שמקורן בעיתון הגס, שיותיר חלון שרוט וזכוכית במצב רע. לא כדאי. עדיף נייר סופג מעט מים שבהם יש חומץ ולשפשף היטב.

5. "פרוון מגב" - כמו שיש בחנויות גדולות או בתחנות דלק. הבעיה היא שלא ניתן להחליף את המגב וגם הפרוון מזדהם עם הזמן והפתרון, הוא לקנות מוצר חדש. עם זאת, זהו מוצר מעולה עד שהוא נהרס, אך עדיין נדרשת עבודת ניגוב סימנים ומסגרות, שנוצרות עקב הניקוי של החלונות במוצר זה

6. שאר שיטות - לפני חגים ניתן לראות לא פעם אנשים עומדים על מרפסת השמש ומנסים לנקות את החלון עם כל מיני סמרטוטים, מיקרופייבר, מגביי רצפה ושאר שיטות מתישות שגם לא פעם מביאות לבזבוז זמן של העוזרת (שעוזרת לנו או אנחנו לה לנקות את החלונות). וזמן, זה כסף. לכן, גם שיטה זו לא הכי מומלצת, מסוכנת ולא אפקטיבית במיוחד לאור התוצאות. הפתרון?

חברת ניקוי מקצועית לחלונות שתתן לכם/ן תוצאה מושלמת, של חלונות נקיים ושקופים, לאורך זמן.