ניקוי חלונות ותריסים בדירות ובווילות

ניקוי חלונות ותריסים, כקומפלקס בפני עצמו, מותיר בעצם את בית הלקוח נקי בכל הקשור לחלונות ולתריסים בביתו אך זהו לא עניין מחייב. יש לקוחות שלעתים יעדיפו שלא לנקות את התריסים אלא רק את החלונות ואו אז, להזמין את ניקוי התריסים, אחת לכמה ניקיונות של הזכוכית שבחלונות. ועם זאת, ישנם גם לקוחות שמעדיפים בכל ניקוי של החלונות, שננקה להם גם את התריסים ואת הרשתות. לא פעם, הסיבה שלקוח מעדיף לנקות באופן פחות תכוף את התריסים, היא מפני שהעוזרת בית מנקה אותם וגם כיוון שהם מתלכלכים פחות מהר, יחסית לזכוכית שבחלונות. כך שכאשר החלון מלוכלך, מיד רואים זאת עליו, לעומת התריסים אשר לוקח להם יותר זמן, לספוג לכלוך. 

יש כל מני סוגי תריסים, יש תריסי אשנבים מסוגים שונים, שזוהי המצאה ישראלית אגב. יש רפרפות מסוגים שונים, תריסי גלילה שמורמים באופן מכני או חשמליים שיש מנגנון אלקטרוני לשליטה בהם. ישנם תריסי רפפה ושלל סוגים של תריסים הנכנסים למעין "נישה"  הנקראת מחבוא או "ארגז תריס".  יש תריסים שצריך להסירם בכדי לנקותם ויש כאלו שלא ובעצם, יש מגוון של סוגי תריסים ועל פי זאת, ניקיון התריסים בבית הלקוח, בנוסף לניקוי החלונות, היא משימה בפני עצמה. כך שצריך לנקותם לפני ניקוי החלון בכדי לא לפגום בניקוי הזכוכית שאח"כ. אחר הניקוי יש לייבשם ולהביאם למצב של חידוש שבמסגרתו אין עליהם אף לכלוך שנותר. 

לשם ביצוע משימה זו כמתואר, יש להשתמש בציוד מקצועי, חשמלי או מכאני, כאשר בכל מקרה העבודה דורשת מאמץ וזמן, כדי להביא את התריסים למצב של ניקיון מושלם. שימו לב: ניקוי חלונות ותריסים כמקשה אחת, מביא להגנה ושמירה למשך זמן רב על החלונות עצמם מבחינת הזכוכית כי אין שום טל של בוקר או גשם למשל ושאר  סיבות, שיגרמו לחלון להתלכלך, כהשלכה מהתריס שמלוכלך לידו ובסמוך אליו. או במילים אחרות, עדיף לנקות יחד עם החלונות את התריסים גם, לפחות לסירוגין שכן, כך העבודה יוצאת ברמה הגבוהה ביותר ומושלמת מכל הבחינות, כולל מבחינת ניקוי המסילות וספי החלון. 

נציין, כאשר אנו עובדים בווילות מסוגים שונים, ניקוי התריסים והחלונות מתבצע באמצעות ציוד מקצועי מסוגים שונים, כולל מוטות טלסקופיים, מכשירי שטיפה בלחץ, מברשות וחומרים, כולל סולמות ושאר אמצעים, לשם ביצוע עבודה זו, הנחשבת לעבודה גובה מורכבת. בדירות בתוך בניין לעומת זאת, מה שנקרא דירה בבית משותף, גם כן יש קשיים לניקוי החלונות והתריסים ולא פעם, יש תריסים שלא ניתן לנקותם מבחוץ, מכל מני סיבות. היינו, שלא רק בגלל הגישה הבלתי אפשרית לעמים אלא גם מבחינת נזק שייגרם לשאר השכנים והסביבה, כדי לנקות מקומות מסוימים שלא ניתן לנקותם. ועדיין, אנו עושים הכל כדי להגיע לכל חלקי התריסים, כמו גם לכל חלון, על מנת להעניק ללקוח עבודת ניקוי מושלמת שתחזיק מעמד לאורך זמן רב יחסית, ללא צורך בבזבוז זמנה של עוזרת הבית, על חלקי הדירה הללו. היינו, התריסים והחלונות. 

נשמח לעמוד לרשותכם/ן בכל שאלה, לעצות חינם אם תצטרכו, הצעת מחיר וכדומה - 052-8248-572 - שקוף - ניקוי חלונות ותריסים מכל סוג ובכל בית

תמונות של ניקוי ברמת חידוש התריסים שצולמו לאחר עבודה אצל לקוחותינו - חברת שקוף
ניקוי תריסים - עבודת גובה.png

 תמונות מעבודת ניקוי חלונות ותריסים - תמונות מעבודות שונות כולל ניקוי תריסי אשנבים בדירה וכולל עבודת גובה של ניקוי תריסים עם סולם ובמכשיר שטיפה בלחץ מים

ניקוי חלונות ותריסים בבית
ניקוי תריסים בחלונות של דירה