ניקוי חלונות שקוף - ידע כללי: מחיר

ניקוי כל סוגי החלונות לדירות בתוך בניין ולבתים פרטיים (וילות). ניקוי תריסים ומסילות, כולל ספי החלון. ניקוי חלונות לאחר שיפוץ/בניה ובטרם איכלוס. ניקוי חלונות בלגיים, ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה, ניקוי חלונות בפרוון מגב ובחומרים מיוחדים למניעת טביעות אצבעות למשך זמן רב ולברק על גבי הזכוכית.

ניקוי חלונות כפולים, ניקוי חלונות קליל, ניקוי חלונות למיני פנטהאוז ולפנטהאוזים מכל סוג, כולל ניקוי מרפסות שמש וניקוי מרפסת שמש מוגבהת. מעניקים ללקוחותינו אפשרות לקבלת "מנוי" המוזיל את מחיר ניקוי החלונות וכמו כן מבצעים והטבות למתאגדים יחד, חברים, משפחה, או שכנים באותו בניין, לקבלת שירות ניקוי החלונות.

שימו לב: מעניקים שירותי ניקוי חלונות ללובים של בנייני מגורים, חברות אחזקה/תחזוקה של בתים משותפים וועדי בתים. מעניקים שירותים מיוחדים לכל סוגי עבודת ניקוי החלונות כולל עבודה בגובה, ניקוי חלונות בסנפלינג, ע"י חומרים ממסים, סכיני סקייפר, ג'ילדה, רובוט לחלונות, סולמות ומוטות טלסקופיים מכל סוג, מים טהורים, מטליות מיקרופייבר ושאר אמצעים לניקוי חלונות מושלם, מכל בחינה, לכל מצב ודרישה.

רוצים לדעת כמה עולה לנקות חלונות? היכנסו לכתבה בנושא - מחיר ניקוי חלונות לבתים בישראל - שקוף - ניקוי חלונות לבתים ודירות מכל סוג

שימו לב: חברת שקוף ניקוי חלונות או פשוט שקוף, אנו, נחשבים לחברה המקורית בתחום ושמנו עובר מפה לאוזן מאז 2007 ולא מן הסתם. רבים עוזבים חברות אחרות ומצטרפים אלינו כי אנו ידועים כמעט כהכי וותיקים (מלבד חברה אחת שקמה לפנינו) ויותר חשוב: הכי איכותיים. עם זאת, חברות אחרות קמו עם הזמן, חלקן קשורות בעובדים שהיו בתחום ניקוי החלונות ועזבו ונחשבות כ"חאפריות" בתחום. לא כולן אבל חלקן. אחרות קמו, כשהן מחקות את השם שלנו וקוראות לעצמן שקוף תוף צירוף הביטוי ניקוי חלונות ובכך מטעות לקוחות שמחפשים אותנו ומגיעים לחברות אלו בטעות. אח"כ, מגיעים אלינו ומספרים לנו שבעצם הם תרו אחרינו עקב כך ששמעו עלינו, ראו ביצועים שלנו וכדומה. זאת אומרת, שימו לב ואל תטעו: www.shakooff.co.il - זה אנחנו - אל תפלו לחיקויים ובדקו היטב מי נותני השירות שלכם/ן. יש רק חברה אחת שנקראת בשם שקוף ניקוי חלונות או פשוט שקוף, שזה אנחנו. 

 

עקב הצלחתנו הרבה,  כאמור, קמו לנו חקיינים, חאפרים וכו, שגורמים לכך שיוצא שם רע לשוק ניקוי החלונות מסיבות מגוונות. כך למשל, מסתבר שנזקים רבים נעשים לחלונות בבתים עקב שימוש בחומרים לא נכונים, באביזרים בלתי מקצועיים, בסכין חלודה וללא ידע להשתמש בה. מגיעות אלינו תלונות מלקוחות שהיו בחברות אחרות על אי ניקוי המסילות היטב, זלזול בניקוי התריסים, בהיעלמות לפני החג או כשצריך את נותן השירות. וזה, ההבדל בינינו, לאחרים. אנו מוצלחים כי אנו מקצועיים, ברמה גבוהה, נותנים אחריות לביצוע, לקוחות משאירים אותנו לבד בבתיהם במשך שנים, מעניקים לנו את הקוד לכניסה כי בוטחים בנו ובעצם, יש סיבה לכך שקמו לנו חקיינים. אנו לא צריכים ללכלך על אחרים אנו עוסקים בניקיון ולכן, נגיד שאצלנו, תקבלו את מה שצריך בלי "בלבולי מוח" ועם כל הציוד הנדרש. באמתחתנו, מעבר לכל הציוד גם שואב מים למסילות ובידינו כל דבר ופרט לשם כל ביצוע בשירות הניקוי לחלונותיכם/ן.

 

אנו כמובן בעלי רישיון לעבודה בגובה, עם הביטוחים המתאימים לכל ביצוע ועובדים כחוק במקצוע זה שיש בו סיכונים. אנו שומרים על סביבת עבודה בטוחה ונקייה ומעניקים שירות מהמדרגה הראשונה - מוזמנים ומוזמנות... 

שימו לב: לקבלת שירותים נוספים לבית, אנו שותפים עם עסק נוסף המעניק כל דבר שנדרש לכל סוג של מבנה פרטי כולל שירותים מסוגים שונים כגון: אינסטלציה, ריסוס והדברה, פוליש, שיפוצים, ניקוי אחרי שיפוץ/בנייה ולפני אכלוס, כלבויניקה, חשמל, ניקוי של ספות, שטיחים ווילונות, ניקוי נישות כמו גגות, מסתורי כביסה ועוד, תיקון תריסים מכל סוג, פתרונות נגד יונים וצואה על קירות הבתים, כולל התקנת רשתות הגנה, עבודות גובה, איטום סיליקוני , שטיפה בלחץ לחידוש וניקוי מבנים כמו פרגולות, חניונים, אלמנטים שונים, אבני שפה, שירותי משק בית ועוזרת בית וכמו כן מעניקים שירותי הסרת אבנית וחידוש מקלחונים וכו - כל שירותי הניקיון והתחזוקה לבית תחת קורת גג אחת - פשוט נקי