חיפוש

דברים, שעוברים מפה לאוזן

יש דברים, ששומעים עליהם רק מאנשים אחרים, כי אלו הם דברים שעוברים מפה לאוזן. כך למשל, הסבירה לי לקוחה וותיקה פעם, שהיא עובדת עמנו עקב המלצות של חברותיה עלינו, כי אחרת, היא לא הייתה מכניסה "סתם זרים", אליה הביתה. ואנו מבינים זאת, שלקוחות רבים מלקוחותינו, הם כאלו ששמעו עלינו מאחרים וכך, צברנו לנו שם ולקוחות רבים במשך השנים.


ובכל זאת, עניין זה של "מפה לאוזן" והמלצות, הוא לא דבר מה שאנשים תמיד רוצים לספר עליו הלאה ולהעבירו, לשאר. לנושא זה התוודעתי, כשלקוחה אחרת גילתה לי פעם שחברותיה, מפצירות בה לא אחת שתתן את מספר הטלפון של מי ש"מנקה לה את החלונות", כי הן מקנאות. הן רוצות שגם להן יהיה נקי ומנצנץ כמו אצלה, אך היא מעדיפה, שלא יהיה להן את אותה רמת ניקיון בבית. זה שעשע אותו


אך בכל מקרה, אם אתם שומעים עלינו כעסק המעניק את ניקוי החלונות הטוב ביותר, כנראה שלא מן הסתם. רוב לקוחותינו אכן מעבירים את שמנו בין חבריהם וקרוביהם ואנחנו מנקים חלונות ותריסים למשפחות רבות לפיכך, או מכרים של מכרים. ועדיין, אנו תמיד שמחים לשמוע על עוד שממליצים עלינו, שמקבלים מאיתנו הטבות רבות (על הבאת לקוחות נוספים) ומגלים את הסוד ה"כמוס", לכולם. שלא כמו אותה לקוחה שבחינניות אמנם, החליטה "לשמור אותנו" לעצמה :)


נשמח לתת גם לכם\ן שירות כמובן - 054-77-94-68-4


12 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול