חיפוש

הסתכלת פעם על הזכוכיות, בבניין שלך?

לא נעים לנו להגיד זאת, אבל על פי רוב, אנחנו נתקלים בבניינים רבים שהזכוכיות בלובי הבניין ובין הקומות, מזוהמות לחלוטין מטביעות אצבע, אבק ושאר לכלוך וכתמים. כל זאת, בלי קשר לרמת תחזוקת הבניין בשאר המקומות כמובן, כלומר: שגם אם הוועד או הדיירים מרוצים מחברת הניהול\ניקיון, עדיין נדמה, שחלק זה שבבניין הקשור בזכוכית, אינו מנוקה כראוי על פי רוב.


כשיורדים לעומק העניין, מגלים שבחוזה שמול העסק שמעניק לנו שירותי תחזוקה, אמנם ישנו סעיף (בד"כ) שלפיו צריך לנקות את הזכוכיות\חלונות בבניין, אך כאמור, הדבר אינו נעשה ובמידה וכן, אז רחוק מהאופן שבו הזכוכית אמורה להיראות, כנקייה ומנצנצת. הסיבה לכך היא כמובן, שיש צורך באנשי מקצוע בכל הקשור בנושא זה, של הניקיון. יש צורך בעבודת גובה לא פעם, הכוללת ניקוי אלמנטים נוספים (כמו מדרגות בין החלונות וכו) ובעצם, חברת הניהול כנראה שרוצה "לחסוך" בהוצאה זו, של ניקוי הזכוכיות בבניין.


לא פעם, אנו נקראים לשם מתן העבודה הזו, בד"כ בראש השנה ופסח, אך בכל זאת, נדמה שמעטים הבניינים שמקבלים שירות זה כראוי. היינו, שמקבלים ניקוי של הזכוכיות בלובי כראוי, מבפנים ומבחוץ, כולל שאר הזכוכיות בבניין, הדורשות תחזוקה. בוודאי שבזמנים אלו, בהם הבנייה מרובה בזכוכית גם במבנים משותפים. ובעצם, פוסט זה מיועד לבניינים שכאלו, לוועדי בתים, חברות ניהול, חברות תחזוקה, או כל מי שחושב כמונו. כלומר, שיש צורך בשיפור הקשור בניקוי הזכוכיות בבניין, בטח כאשר משולם על כך כסף, בין סעיפי ההסכם.


אז, הסתכלת פעם על הזכוכיות בבניין שלך? אם כן ונדמה לך שיש צורך דחוף בשיפור הנושא, אפשר לפנות אלינו ונטפל בכך, גם לפני אכלוס (אחרי שיפוץ או בניה) וגם ברמת הניקוי השוטף. אנחנו בשקוף ניקוי חלונות, יודעים לעשות עבודה מסוג זה על הצד הטוב ביותר, כך שהיא מחזיקה למשך זמן רב ואז, כל הקשור בזכוכית, מקבל את תשומת הלב הנדרשת בנוסף על שאר חלקי המבנה. מוזמנים ומוזמנות לצלצל אלינו ונתאם הצעת מחיר, אפשר גם בתמונות דרך הווצאפ: 054-7794684 - רונןצפו בסרטונים שלנו מנקים חלונות בלובי לבניין, בגובה, במכשור של אוסמוזה הפוכה
#וועדבית

#חברתתחזוקה

#חברתניהול

#שקוףניקויחלונות

#ניקויזכוכיות
23 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול