חיפוש

חומר מיוחד לניקוי חלונות

עודכן: 27 בינו׳ 2021

ונדולין, המוכר כ "החומר הכחול", הוא החומר שרוב האנשים עושים בו שימוש לניקוי החלונות בבית או בעסק אבל עם זאת, רבים יודעים גם שזה, כמו שאומרים, לא כ"כ עובד. לא פעם, החומר לא רק שמשאיר סימנים אלא שגם אין לו שום יתרון על כל צורת ניקוי אחרת אם לא חסרונות רבים כגון משקעים שהוא מותיר על החלון ועוד. ולפיכך, אחד מהדברים שאנשים מחפשים במנוע החיפוש של גוגל הוא חומר מיוחד, לניקוי חלונות. וגם אנו, חברת שקוף, כעסק המעניק ניקוי חלונות בחומר מיוחד נתבקשנו לא פעם למכור את החומר שלנו ללקוחות, אך לא עשינו זאת.


הסיבה לכך היא, שכיוון שהחומר שלנו מרוכז ולא ניתן לניקוי בריסוס, לא כדאי לנו לשווקו בשלב זה, ללקוחות שאינם יודעים לעבוד כראוי בערבובו הנכון ואח"כ בביצוע ראוי של "פרוון מגב". ועדיין, למרות שאין באמת חומר סיליקוני מוכר וטוב בשוק, כדאי ומומלץ לנקות את החלונות אפילו באמצעות מים רגילים. אליהם, ניתן תמיד להוסיף מעט סבון בכדי שיהיה מעט ברק, או חומץ, לשם חיטוי והסרת כתמים קשים מהרגיל.


אנו, מקווים שבקרוב, נכניס שינויים כאלו ואחרים בחומר שעמו אנחנו עובדים ככה שנוכל לשווקו ללקוחות לעבודת ניקוי חלונות, באמצעות שפריצר. לא מן הסתם לקוחות רבים מבקשים מאתנו את החומר שאנו מכינים בעצמנו, הכולל גם חומר סיליקוני בתוכו ומותיר את החלון שקוף ומנץנץ לאורך זמן. עם זאת, עד שהדבר יקרה, נשמח להעניק לכם\ן ניקוי חלונות בעצמנו וסביר להניח שבין ניקוי לניקוי, כמעט ולא תצטרכו לדרוג לתחזוקת החלון לבד. כלומר, תראו שאכן החומר המיוחד שלנו פועל למשך זמן וזה מה שיאפשר לא לבזבז זמן לעוזרת הבית למשל, בביצוע מטלה זו, שמתאימה לעסק כמותנו, של ניקוי חלונות לבתים


#חלונות

#ניקויחלונות

#חומרמיוחד לניקוי חלונות


8 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול