חיפוש

חינם, או כמעט בחינם - שירותי הניקיון

ניקוי האבנית מן המקלחון, הסרת כתמים של צואת יונים על קירות המבנה, שטיפה בלחץ לאבני גישה ושבילים, אלו הם רק חלק מן השירותים שאנו מעניקים חינם ללא כסף ללקוחותינו, או שאם כבר אנו גובים תשלום בגין השירות, הוא על פי רוב נמוך עד מאוד.


כיצד זה עובד? אז ככה: כשאנו מגיעים בכדי לתת שירות ניקוי חלונות בוילה למשל, אז תוך כדי ניקוי התריסים מבחוץ עם מכשור מיוחד, אנו "על הדרך", מנקים גם כתמי צואה של עטלפים ושאר מעופפים, ומעבר לניקוי החלונות והתריסים, גם הקירות, עוברים סוג של ניקוי.


דוגמה נוספת היא ניקוי מקלחון, הדורש את הסרת האבנית ממנו וחידושו, זהו שירות שלקוחות רבים שלנו מקבלים מאתנו חינם, מפני שהם במשך שנים כבר מקבלים מאתנו שירות של ניקוי חלונות לדירה כולה או לחלק ממנה כמו למשל ניקוי חלונות המרפסת.


זאת אומרת, שכ"הטבה", אנו מעניקים ללקוחותינו סוגים שונים של שירותים, כאלו ואחרים, ללא תשלום או תמורת תשלום יחסית נמוך וללא תחרות לשאר השוק. כך למשל, עקב הענקתנו מגוון שירותי ניקוי ותחזוקה, אז לקוחותינו הקבועים מקבלים מאתנו את שירות ניקוי הספות והמזרנים, בהרבה פחות ממחיר השוק.


ובמילים אחרות, יש דברים שלא כדאי שתשלמו עליהם בנפרד אם מדובר על כאמור, דבר מה כמו כתמים על קירות וכדומה, שכן, אותם ניתן להסיר תוך כדי ניקוי החלונות. או כשמדובר על מקלחון והסרת אבנית. אלו דברים, שתקבלו אותם מאיתנו, במסגרת תחזוקה שוטפת של החלונות בבית. לא ניתן לסכם את כל הדברים שאנו מעניקים כהטבה כזו או אחרת בפוסט זה אך בכל מקרה, אנו מאמינים שמשתלם להיות לקוחות שלנו:


054-7794-684 - רונן


#הטבות

#חינם

#הסרתאבנית

#חידושמקלחון


7 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול