חיפוש

מספר עצות מועילות, בנוגע לניקוי החלונות בבית, ובחירת המיקום שלהם, בזמן העיצוב

נתחיל בכך, שבנוגע לניקוי החלונות, אנו נתקלים לא פעם בזכוכית שרוטה ומשופשפת, לאחר שניקו אותה בחומרים או מוצרים מזיקים. למשל, סקוץ'. זו, הדרך היעילה ביותר להשאיר חלון עם שפשופים רבים ולא מעט עוזרות בית נוהגות כך. כלומר, שמאוד אבל מאוד לא מומלץ לנקות כך את החלון. גם לא עם חומץ. בכלליות, אם בחרתם\ן לנקות את החלונות לבד או באמצעות סיוע של משק בית, הדרך הכי טובה לעשות זאת היא על ידי מים וניגובם באמצעות נייר המטבח. זאת כמובן, משלא נעזרתם בעסק המעניק שירות זה כמונו.


אנחנו, כנותני שירות בתחום ניקוי החלונות, עובדים עם חומרים וכלים שבאמצעותם הזכוכית נשארת נוצצת ושקופה, ללא כל פגע ופגם כמובן. רמת הניקוי שלנו, מגיעה עד לכדי חידוש של ממש. הניקוי, כולל לא רק את זכוכית החלון אלא גם את שאר חלקי החלון כמו המסילות, התריסים, רשתות ופרופילים. מדובר על ניקוי ברמה גבוהה והנחשב למקצועי, כך שמי שמנקה באמצעותנו, יכול להסיר דאגה מלבו להמשך ניקוי למשך זמן רב. הסיבה לכך היא כמובן הרמה הגבוהה שנשמרת לאורך זמן וכמו כן החומרים, שמגנים על החלון.


לא פעם, אנו מגיעים למבנים שבהם ממוקמים חלונות במקומות בעייתיים כמו בגובה רב, ליד מקורות מים כמו ממטרות או בריכה, חלונות במרפסת שמש שבהן המעקה מוגבה ובעצם, מיקומים שונים שמסבכים את הגישה לחלון וכן עלולים להותירו מלוכלך יותר משאר החלונות. אנחנו בשקוף, יכולים להגיע ואכן מגיעים לכל חלון לשם ניקויו אך עם זאת, אנחנו ממליצים ללקוחותינו לשים לב לדברים אלו בזמן עיצוב המבנה ומיקום החלונות בו. צריך לדעת, שככל שהגישה לחלון קשה יותר וככל שהוא מלוכלך יותר, כך מחיר שירות ניקוי החלונות יהיה גבוה יותר. קחו זאת בחשבון...


לסיום, שיהיה המשך טוב ובריא


51 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול