חיפוש

ניקוי וילונות - לפני או אחרי ניקוי החלונות? זו השאלה

עודכן ב: 27 ינו 2021

לקוחות רבים, מנסים לתאם מולנו את מועד ניקוי הוילונות בביתם, אל מול ניקוי החלונות. כך שבטרם שנגיע לשם ניקוי חלונות הבית, הם יוכלו להסיר את הווילונות, לנקותם ולהשיבם למקום. עם זאת, עם שואלים אותנו מה עדיף בעצם.


האם יהיה טוב יותר אם הם יורידו את הווילונות לפני ניקוי החלונות או לאחריו? והאם להחזירם למקום לפני או אחרי הניקוי וכיצד זה עלול להשפיע על הניקוי של החלונות וכדומה. ובכן, התשובה על שאלות אלו מבחינתנו, היא שזה לא כ"כ משנה לנו.


כאשר אנחנו מגיעים ללקוח לשם ביצוע עבודה הקשורה בניקוי חלונות הבית, אנו לא מלכלכים את הווילונות או את הסביבה. הניקוי, הוא תוך שמירה על סביבת עבודה נקייה. ועדיין, מה שכן כדאי לשים אליו לב זה שמי שמוריד את הווילונות ומחזירם למקומם, שלא יפגום בניקוי.


לפיכך, במידה ותרצו להסיר את הווילונות ולנקותם, תצטרכו לקחת בחשבון שתוך כדי תליית הווילונות, החלונות עלולים להתלכלך (בד"כ מדובר בבתים פרטיים עם תקרות גבוהות שהווילונות צמודים לווטרינות גדולות). לכן, מומלץ לקחת חתיכת נייר סופג ולנקות לאחר כל כתם שנוצר או מצד שני, לתלות אותם לפני שנגיע.


זאת אומרת, שאם קבענו מועד לניקוי החלונות, תוכלו לנקות את הווילונות לפני שנגיע ולהחזירם למקום ואנחנו, לא נפגום בניקיונם. אנחנו עושים כל שניתן כדי שריהוט או הקיר וכדומה, לא ייפגמו תוך ניקוי החלונות. ומכאן, שאולי הפתרון הטוב ביותר, הוא לעשות את כל הקשור בנושא זה, לפני הגעתנו.


#ניקויווילונות

#וולן

#הורדתווילון

#ניקויחלונות

#ניקויווטרינות

#ביתפרטי

#ניקויחלונותבביתפרטי

9 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול