חיפוש

ניקוי חלונות למרפסות שמש ויתר חלונות הבית, כולל תריסים, מסילות וכו

עודכן ב: 29 נוב 2021

שימו לב: אנו ממשיכים להעניק שירותי ניקוי חלונות לכל לקוחותינו בהתאם למצב החדש הדורש מיגון ולפיכך, אנו בזמנים אלו מגיעים אל הלקוחות עם מסיכה, כפפות, מגבונים לחים לשם ניגוב אלמנטים שונים ושאר צרכי מיגון למתן שירות ניקוי החלונות.


כמובן שחשוב עד מאוד לדאוג לניקוי החלונות במיוחד בזמנים אלו, אשר מבדיקות שנעשו, מסתבר שנגיף הקורונה שוהה על זכוכית (טביעות אצבעות) למשך זמן. כמו כן כידוע, וירוס הקורונה נשאר חי במשך כמה ימים על משטחים כמו אלומיניום, ברזל, שאר מתכות ובעצם, הניקוי של החלונות, כולל אזורים אלו, מומלץ במיוחד.


פשוט שקוף, כעסק שאין לו מתחרים, במקצועיות ובוותק, כולל גם בתמחור, מעניקה כאמור את השירות לכל הלקוחות שלנו כבר מזה שנים, אך אם אתם לראשונה פה באתר ורוצים להתרשם גם כן מהביצוע שלנו לניקוי החלונות, אתם מוזמנים. אנחנו כאמור, מעניקים ניקוי חלונות לכל הקשור במגזר פרטי כמו דירות ווילות ומתמחים בכל הקשור בניקוי בגובה, כולל ניקוי חלונות במרפסת


בנוסף לכל זאת, אנו מעניקים את השירות לשאר מבנים וביניהם, לבניינים שבהם יש לובי גבוה וזכוכיות מרובות בכל חלקי הלובי\חדר המדרגות. כך שבכדי להמשיך ולשמור על בריאותכם, אנו ממליצים בחום לפנות אלינו לתיאום ניקוי החלונות והפרופילים של החלונות, אם על ידי חברת התחזוקה ואם על ידי הוועד. הניקוי שנעניק לחלונות, כולל הפרופילים, יאפשר לכם להיות בטוחים הרבה יותר בעידן זה, שאליו נכנסנו.


ולסיכום, נשמח לעמוד לשירותכם ב 054-7794-684 - פשוט שקוףניקוי חלונות לכל מבנה בחומרים מיוחדים ומכשור מיוחד
ניקוי חלונות פשוט שקוף - 054-77-94-68-4 - כאילו אין חלון


#ניקויחלונותלמרפסות

#מרפסתשמש

#ניקויפרופיל

#וועדהבית

#חברתתחזוקה

#שקיפות

#שקוף

12 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול