חיפוש

שקוף בחלונות - ניקוי חלונות לכל סוג של מבנה, פרטי וכללי

שימו לב:


ניתן להזמין ניקוי חלונות לכל סוג חלון, בכל סוג קושי שקיים מבחינת גישה ובכל גובה כמובן. כי שקוף בחלונות, זה אומר שכל סוג של חלון שיש לכם\ן, בבית או בעסק, יכול להיות שקוף ומנצנץ לאחר ניקוי של חברת שקוף, הידועה בתחום.


שקוף, הוא בית עסק המעניק את שירות ניקוי החלונות לכל מבנה, משנת 2005. אנו, מוכרים היטב בשוק ויצא לנו שם טוב בתחום זה, של ניקוי חלונות. יש לנו לקוחות רבים במגזר הפרטי (דירות ווילות) וכן מבנים שונים ובניינים, שאנו מנקים להם את החלונות.


לאחר הניקוי שלנו, בניגוד לרוב בתי העסק בתחום, החלון נותר שקוף ומבריק, כך שכל קרן שמש חודרת פנימה ולא נחסמת על ידי לכלוך עוד. לפיכך, לא רק שהחלון נקי אלא גם החיסכון בהפעלת אמצעי תאורה שונים, נחסך מהלקוח בעת ניקוי החלונות.


כידוע, במדינת ישראל כפי שניתן לראות בשנים האחרונות ואף בעולם כולו, ענף הבניה עבר בעיקר להקמת מבנים שחלק גדול מהם, הוא זכוכית. ובעצם, חלונות בימינו, מהווים לא רק את פתח האוורור שלנו באשר הוא, כי אם הם גם מקור של אור ולכן, כדאי לשמור עליהם נקיים.


שקוף, בניגוד לחברות רבות אחרות, עושה שימוש בחומר מיוחד לניקוי חלונות, זאת בנוסף על אמצעי ניקוי מיוחדים רבים ונוספים. בין השיטות השונות לניקוי חלונות, שקוף מעניקה ניקוי בסנפלינג, במוטות של אוסמוזה הפוכה, בבמות הרמה ועוד.


נשמח לתת שירות


#שקוף

#שקוףבחלונות

#קרןשמש

#שקיפות

#ניקויחלונות

#בתים
14 צפיותתגובה 1

פוסטים אחרונים

הצג הכול