top of page

מנקה חלונות מגנטי
ניקוי חלונות באביזר של מגנט הנצמד לחלון

מנקה חלונות מגנטי

אם אין לכם אביזר שכזה, של ניקוי חלונות באמצעות מגנט הנצמד אל החלון, אז בוודאי נחשפתם אליו כך או אחרת וחשבתם לרכוש אותו, בטח לאחר שראיתם את אופן השימוש בו, ב"ערוץ הקניות" או באתרים המשווקים אותו. ובכן, מדובר בעצם באביזר, שאמור להכיל מגנט עוצמתי יחסית, שנצמד משני צדדיו אל החלון ואז, באמצעות הזזתו, הוא אמור לנקות את החלון שלכם, כך שהוא יהיה שקוף, נקי וללא סימנים של לכלוך.

ניקוי חלונות במגנט – שווה או לא שווה?

כנראה שאחת הבעיות בעידן שלנו, המודרני, זוהי צורת השיווק של הטלויזיה והרשת, שבמסגרתם אנו נחשפים למוצרים שכביכול עושים את  העבודה, עד שהם מגיעים לידינו לאחר שהשתכנענו וקנינו אותם, כדוגמת מוצר של ניקוי חלונות מגנטי, כזה או אחר. עם זאת, מסתבר לרובנו לאחר הרכישה, שסביר להניח שבזבזנו זמן וכסף לא פעם, על מוצר, שמניב תוצאות שהן רחוקות עד מאוד מהאופן שהתרשמנו ממנו, כאשר צפינו ב"הדגמה" שלו, כגון מנקה חלונות מגנטי, מוצר שמאכזב רבים שקנו אותו ופשוט לא זורקים אותו לפח השאפה, רק כי שולם עבורו כסף שיכול היה להיות מושקע, במשהו אחר.

הבעיה של מנקה חלונות מגנטי

מנקה חלונות מגנטי, דו צדדי, כזה שאמור היה לסייע לנו בניקוי החלונות בחוץ ובתוך הבית, הוא מוצר מיותר ושלא כדאי לרכוש ולא מן הסתם. הפער בין תוצאת ניקוי החלונות כשחשבנו לקנות אותו ובין התוצאה שאנו משיגים לאחר רכישתו, מסתבר לרבים כפער גדול עד מאוד ויש לזה סיבות ברורות! מה שאנו רואים ברשת האינטרנט או בטלויזיה שמציגים לנו מצג שווא, של ניקוי מושלם, זה רק מה ש"מנסים למכור" לנו על ידי מומחים לשיווק. אך כאמור, בפועל, לאחר הרכישה והניסיון לעבוד עם מוצר שכזה, אנו מתחילים להבין שאין קשר בין מה שהיה נדמה לנו שיקרה לאחר ניקוי החלונות עם מנקה במגנט, אל מול מה שציפינו שיקרה, כשניסינו לנקות עמו את החלונות, בעצמנו. זהו מוצר מסורבל, הדורש פעולות רבות של טבילתו במים, הצמדתו לחלון משני הצדדים, עיסוק עם נפילות חוזות ונשנות שלו ובעצם, אנו מרגישים שאנו מבזבזים זמן יקר על ניקוי החלונות, למרות שחשבנו שהעבודה תהיה מהירה וקלה, "כמו בטלויזיה" ששכנעה אותנו, לרכוש את המוצר. רוב האנשים שרוכשים את המוצר כמוסבר, נוטשים אותו על אחד ממדפי הניקוי ולא עושים בו שימוש, אלא פשוט מתחרטים על הקניה, של מנקה חלונות מגנטי ומיותר, שלא משיג עבורנו תוצאת ניקוי באופן שחשבנו ורצינו לנקות.

אז מה עושים?

קודם כל, אם כבר רכשנו את המוצר, אז אין לנו כ"כ מה לעשות עמו מלבד להבין שבזבזנו כסף עליו וכמו כן זמן על הניסיונות לעבוד עמו. המוצר הזה, שאמור לנקות את החלונות שלנו באמצעות מגנט דו צדדי, מתברר כמשהו ש"לא עושה את העבודה" ועל כן, לא כדאי להמשיך ולבזבז זמן יקר על "אימונים" לעבודה עמו. כלומר, שכבר עדיף להשאיר את החלון מלוכלך, או לפנות למנקה חלונות מומלץ, כמו בית העסק של "פשוט שקוף" המעניק ניקוי חלונות ברמה גבוהה ביותר ובמקצועיות, שאינה משתווה בשום צורה לניקוי חלונות ברובוט או של ניקוי חלונות מגנטי, שלא "מספקים את הסחורה". הן הרובוט והן המגנט, מתבררים כמוצרים מיותרים, מבזבזי זמן וכסף, אך אנו מנסים לעבוד עמם כדי שישתלם לנו העניין, לעומת ההוצאה שהייתה לנו. לפיכך, אם עוד לא רכשתם מנקה חלונות מגנטי, אנו מציעים לכם שלא לעשות זאת ולשמור את הכסף להוצאות חשובות יותר שבוודאי תכננתם, עבור הכסף שלכם שבשבילו עבדתם, כה קשה.

bottom of page