top of page

ניקוי חלונות -אוסמוזה הפוכה

שיטת ניקוי החלונות באוסמוזה הפוכה, היא בעצם שיטת ניקוי מיוחדת  שבמהלכה ניקוי החלונות מתבצע באמצעות ציוד ייעודי, הכולל מברשות ומוטות, ומאפשר את מלאכת ניקוי החלונות באמצעות מים נקיים\טהורים. מים אלו, הם מים אשר טוהרו ונוקו במכונת אוסמוזה הפוכה.


מהו ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה


אוסמוזה הפוכה, היא דרך של טיהור מים, כך שכל המינרלים והמלחים שנמצאים במים מסוננים ומוצאים מתוכם ובאופן זה, המים נותרים נקיים לגמרי. על כן, לאחר הניקוי, לא נשארים על החלונות שום סימני ניקוי או מינרלים כגון אבנית, או משקעים שונים ומגוונים. כדי לנקות את המים בשיטת אוסמוזה הפוכה, מחברים מקור מים אל מכונת אוסמוזה מצד אחד, ומהצד השני שלה, לאחר תהליך סינון שהמים עוברים במכשור, הם יוצאים מזוקקים מלכלוך וזורמים בצינור מיוחד שלקצהו מחוברת מברשת ניקוי מסוג המתאים לניקוי החלון המתבקש.


ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה


כדי לבצע ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה, צריך לשפשף את החלון עם מברשת הניקוי המיועדת לכך ועל כן, יש מספר סוגי מברשות המתאימות לניקוי באוסמוזה הפוכה, כשחלקן עשויות מסיליקון, חלקן מבד מיקרופייבר ויש גם מברשות
ששערותיהן עשויות מגומי, אך המשותף לכולן הוא שהן אינן פוגמות בחלון או מותירות עליו שריטות. וכך, באמצעות
מברשת שכזו שאליה מחובר צינור המזרים מים נקיים, משפשפים את החלון ושוטפים אותו במים הטהורים ולאחר שהמים מתאדים\מתייבשים, לא נשארים על החלון כתמים, כי כל הלכלוך נשטף והמים מתייבשים בלי להותיר סימן. אחד היתרונות בשיטת ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה, הוא שאין צורך בפעולת ניגוב במגב שכן, מפני שהמים נקיים, הם כאמור מתאדים מעצמם ולכן, לא נותרים על החלון סימני ניקוי או לכלוך שבזמן העבודה, כבר נשטף ממנו.


ניקוי חלונות בגובה על ידי אוסמוזה הפוכה


חלק מהציוד הנלווה לשיטה זו, של ניקוי חלונות גבוהים ובגובה, אלו מוטות טלסקופיים הנפתחים עד גובה רב ומאפשרים לבצע ניקוי חלונות בבית פרטי, כמו וילה שיש בה יותר מקומה אחת והחלונות שבה לא נגישים יחסית. לפיכך, איש מקצוע הנותן שירות בתחום, כמונו, ייגש למלאכת ניקוי החלונות בבתים פרטיים, עם הציוד המוזכר וכך אין צורך בהסתבכות כמו טיפוס על סולם או יתר שיטות המסכנות את מי שרוצה לעשות ניקוי חלונות בבית פרטי כי הניקוי יבוצע על ידי המכשור המיועד לכך. יש צורך בידע וניסיון בתחום זה הכולל הפעלת הציוד, תחזוקת המכונה ומיומנות בניקוי.


יתרונות ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה

  1. ניתן לבצע ניקוי חלונות הנמצאים בגובה רב, אפילו עד קומה חמישית, כי לשיטת ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה, מתלווים מוטות מיוחדים המאפשרים ניקוי חלונות גבוהים בתוצאה הטובה ביותר.

  2. ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה מאפשר גם את ניקוי הפרופילים מבחוץ, כך שלאחר הניקוי, לא רק הזכוכית של החלון נקייה אלא גם יתר חלקי החלון מנוקים היטב, בדרך זו.

  3. זוהי שיטת ניקוי, שמאפשרת למנוע את הסכנות הכרוכות בניקוי חלונות בגובה, כמו למשל כאשר משתמשים בסולם\במת הרמה או כל אמצעי אחר שיכול לסכן את מנקה החלונות וסביבתו כי כאמור, הניקוי מתבצע על ידי מוטות, מהקרקע.

  4. מחיר ניקוי החלונות ועלות הניקוי נמוכה יותר והזמן הנדרש לניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה, הוא קצר יותר ובהתאם, התוצאה של הניקוי מגיעה למקסימום האפשרי ולתוצאה מטבית.

  5. ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה מאפשר ניקוי של מגוון רחב מסוגי הלכלוך השונים כמו אבנית, לשלשת של ציפורים, אבק ושאר סוגי לכלוך וכתמים שקשה לנקותם בשיטות אחרות, כשמדובר בניקוי חלונות בגובה.

  6. ניקוי חלונות בבתים בהם יש צורך בניקוי מעקה מרפסת רגיל או מוגבה: שיטת ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה, היא השיטה הטובה ביותר לניקוי החלונות בעבודה מסוג זה, שדורשת מיומנות וחלקים רבים של החלונות, לא נגישים.


ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה בפשוט שקוף


אנו, ב"פשוט שקוף", מתמחים בניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה ויש לנו לקוחות קבועים במשך שנים רבות, שיודעים שלאחר ניקוי החלונות דרכנו, הם מרוצים הן מבחינת התוצאה והן מבחינת המחיר. לקוחות רבים ממליצים עלינו ושמנו עובר מפה לאוזן בתחום, ואנחנו עושים את העבודה מסוג זה, על הצד הטוב ביותר, תוך הבנת השטח, רצון הלקוח וכדומה. אנחנו נתקלים לא פעם בלקוחות חדשים שפונים אלינו לאחר שהם לא היו מרוצים מנותני שירות אחרים שניקו עבורם את החלונות והתוצאה לא הייתה מיטבית ואז הם הגיעו אלינו ולא מן הסתם, הרוב המוחלט של הלקוחות שלנו, נשאר לעבוד עמנו במשך שנים. נשמח שגם אתם תתרשמו מהגישה שלנו לניקוי החלונות ותראו שמצאתם את נותן שירות ניקוי החלונות המומלץ והטוב ביותר בתחום ניקוי החלונות. לקריאת חומר נוסף בנושא אוסמוזה הפוכה, אתם מוזמנים להיכנס לערך "אוסמוזה הפוכה" (בויקיפדיה)

bottom of page